Jaki naszyjnik dobrać do eleganckich stylizacji?

Komponując elegancką stylizację, należy zwrócić szczególną uwagę na to, jaką biżuterię planujemy założyć. W oczy szczególnie rzucają się ozdoby dekoltu, dlatego też należy dobierać je w przemyślany sposób. Warto zastanowić się, czy bardziej odpowiedni do danej okazji okaże się skromny łańcuszek, czy też możemy pozwolić sobie na bardziej swobodny naszyjnik.

Jak dobrać biżuterię stosownie do okazji?

Jeżeli czeka nas rozmowa kwalifikacyjna, wystąpienie publiczne lub służbowy obiad w eleganckim lokalu, należy zdecydować się na skromne, ale gustowne dodatki. Prosty, złoty lub srebrny łańcuszek z ciekawym splotem w zupełności wystarczy. Skromny i profesjonalny wizerunek pomoże nam wywrzeć pozytywne wrażenie na innych, bez niepotrzebnego zwracania na siebie uwagi krzykliwą biżuterią. Jeśli nie zamierzamy rezygnować z zawieszki przy łańcuszku, zadbajmy o to, by była ona prosta i neutralna.

W przypadku stylizacji wieczorowych na bardziej nieformalne okazje, takie jak wyjście do teatru lub towarzyska kolacja możemy pozwolić sobie na wybór naszyjnika. Powinien być on jednak stonowany i spójny ze strojem, który planujemy założyć, oraz komponować się z innymi dodatkami, takimi jak buty czy torebka. Szeroki wybór różnego rodzaju wyrobów jubilerskich dostępny jest na stronie https://mag-jew.pl/. Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy dany naszyjnik jest stosowny do okazji, to go nie zakładajmy – w takiej sytuacji lepiej zdecydować się na klasyczny łańcuszek lub całkowicie zrezygnować z biżuterii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × jeden =