Czym jest laminowanie rzęs?

Laminowanie rzęs nie jest jeszcze tak popularne, jak ich doklejanie, ale również stanowi jeden z zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Stale rosnąca liczba klientek zainteresowanych jego wykonaniem powoduje, że mówi się o tym, że już wkrótce może zdetronizować trwałą na rzęsy i najchętniej wykonywane uzupełnianie. Zanim jednak zdecydujesz się go wykonać lub związane z laminowaniem rzęs kursy podjąć, by urozmaicić swoją ofertę, dowiedz się, na czym to polega.

Sposób na piękne rzęsy

Kurs doklejania rzęs to dzisiaj w branży beauty podstawa, pora na laminowanie, które jest mniej inwazyjne, a do tego wykazuje działanie wzmacniające i odżywiające rzęsy. Głównym składnikiem stosowanym podczas zabiegu jest keratyna. Ta sama, której używają fryzjerzy podczas prostowania włosów. Koszt tego zabiegu waha się w granicach 100- 250 złotych, a na efekty można liczyć nawet do dwóch miesięcy po wizycie w salonie. Nie ma przeciwwskazań do stosowania tuszu, który tylko podkreśli efekt. Dodatkowo powinien lepiej przylegać, ponieważ wiązać go będzie keratyna.

Zabieg dedykowany jest przede wszystkim klientom, którzy borykają się z cienkimi i słabymi rzęsami, skłonnymi do wypadania. Skuteczny będzie również dla tych, którzy chcą je trochę przyciemnić. Farba nada im wyrazistego blasku. Podczas zabiegu rzęsy zostają też nakręcone i uniesione tak, jak to się robi z zalotką. Dużym plusem keratyny jest dodanie objętości włoskom, ochrona przed promieniowaniem UV oraz drażniącymi składnikami niektórych kosmetyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × jeden =