Buty na platformie a zdrowie

Moda jest obecna w naszym życiu przez cały czas. Często zastanawiamy się, co tak naprawdę chciałybyśmy założyć. Wyjście do pracy bądź wyjście ze znajomymi z tego właśnie powodu przysparza pewnych problemów. Dobrym wyborem będzie kompozycja szpilek fioletowych z czarnymi elementami garderoby. Czarny jest uniwersalnym kolorem, który pasuje do wszystkiego. W tym zestawieniu można wyczuć szyk i klasę.

Czy obuwie kobiece jest zdrowe?

Kobiety lubią prezentować się zjawiskowo. Używają do tego makijażu i specjalnych ubiorów, które podkreślają ich piękną i szczupłą sylwetkę. Muszą jednak uważać na szpilki, gdyż są one inwazyjne dla naszego stawu skokowego. Po pewnym czasie noszenia takich butów powstają zwyrodnienia w stawach, które potrafią doskwierać nawet do późnej starości. Lepszym rozwiązaniem będzie korzystanie z wysokich szpilek na platformie. Dzięki temu stopa będzie miała większą stabilność i inne ułożenie.

Szyk i klasa!

Mimo, że szpilki są często niewygodne i źle wpływają na nasze zdrowie, to większość kobiet z nich korzysta. Podkreślają one kobiecość i nadają odpowiednich kształtów naszym nogom, a finalnie i całej sylwetce. Podkreślają liczne walory, dlatego są kojarzone z elegancją i szykiem. Oczywiście nie można generalizować, ponieważ nie każda kobieta uwielbia chodzić w tego typu butach. Jest to zależne od cech charakteru i przede wszystkim indywidualnych predyspozycji danej osoby. Z pewnością słyszałaś dewizę, że chcąc być pięknym, trzeba trochę pocierpieć. No cóż, to absolutna prawda!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − trzy =